Jesteśmy obecni na rynku targowym od 1997 roku. 20 lat działalności pozwoliło nam na zdobycie szerokiej wiedzy i doświadczenia w branży. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych na terenie Polski i całej Europy..."PLUM Sp. z o.o. zaświadcza kontakty biznesowe z firmą Messe-Projekt s.c. z siedzibą w: Lubon, (62-030), Fryderyka Chopina 15A.

Współpraca rozpoczęła się 01.02.2013 trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo wartościowa.

W ramach zawartej umowy firma wykonuje:
- projekt i kompleksową realizację stoisk targowych,
- projekty i oprawy graficzne ekspozycji.

Marka zdobywa przywiązanie klientów, ponieważ jej artykuły są zaprojektowane z klasą. Firma wykazuje duzą troskę o oryginalną estetykę swoich artykułów.

W przypadku tego wykonawcy ryzyko usług gorszej jakości nie występuje. Przedstawiciele przedsiębiorstwa dbają o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów.

Zaangażowanie reprezentantów przedsiębiorstwa w profesjonalne kontakty z klientami w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Poprzez gruntowne eksploatowanie swoich zasobów firma osiąga dobre efekty swoich działań.

Przedsiębiorstwo całkowicie zasługuje na zaufanie. Zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa pozwalają czuć się komfortowo."

Roman Murawski
Dyrektor ds. Techniki Grzewczej - PLUM Sp. z o.o.