O Nas

Jesteśmy obecni na rynku targowym od 1997 roku. 20 lat działalności pozwoliło nam na zdobycie szerokiej wiedzy i doświadczenia w branży. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych na terenie Polski i całej Europy.

We have been present on the market since 1997. 20 years of activity allowed us to gather extensive knowledge and experience in the branch. We provide comprehensive service in the range of exhibition stand design and building in Poland and Europe

Nasza historia

Na rynku

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów

Współpracowników

Realizacja na czas

Zapewniamy rzetelne wykonanie i dotrzymanie umówionych terminów

Pełne wsparcie imprez targowych

Naszym klientom zapewniamy pełną opiekę techniczną przed i w trakcie trwania imprezy.

Zgrany i profesjonalny zespół

Nasi pracownicy i podwykonawcy tworzą zgrane i doświadczone zespoły. W branży wystawienniczej działamy od 26-stu lat.

Realizacja na czas to dowód na profesjonalizm i rzetelność wykonawcy.  Pomaga to uniknąć stresu i problemów dla klienta.
Pozwala na optymalne wykorzystanie czasu i zasobów.

Pełne wsparcie to gwarancja, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Pozwala to uniknąć błędów i niedociągnięć. Ułatwia klientowi koncentrację na innych aspektach imprezy.

Zgrany zespół to gwarancja sprawnej i efektywnej pracy. Profesjonalny zespół to gwarancja, że klienci otrzymają usługi najwyższej jakości. Doświadczenie w branży wystawienniczej to gwarancja, że zespół zna się na swojej pracy.

 

Firma Messe Projekt przygotowała dla KGHM Ecoren profesjonalne stoiska targowe na imprezy: „Autostrada Polska 2009” w Kielcach oraz „Poleko 2009” w Poznaniu. Kreatywność, wysoka jakość wykonanych prac oraz rzetelność w wywiązywaniu się ze zobowiązań w połączeniu z sympatyczną i kompetentną obsługą serwisową.

Mariusz Bober

Prezes Zarządu, KGHM Ecoren S.A.

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Messe Projekt jako wykonawcę stoisk targowych.  Pracownicy firmy z dużym profesjonalizmem przygotowali dla nas zarówno projekt jak i samą zabudowę stoiska.

W efekcie powstało funkcjonalne i wyróżniające się stoisko doskonale eksponujące nasz wizerunek.

Renata Rychlewska

PR MAnager, AESA

W przypadku tego wykonawcy ryzyko usług gorszej jakości nie występuje. Przedstawiciele przedsiębiorstwa dbają o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów.

Przedsiębiorstwo całkowici zasługuje na zaufanie. Zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa pozwalają czuć się komfortowo.

Roman Murawski

Dyrektor Sprzedaży, PLUM Sp. z o.o.

Napisz do nas

8 + 7 =

Adres

Messe Projekt Sp. z o.o.
ul. Fryderyka Chopina 15A, 62-030 Luboń

Email
Telefony

+48500025792

+48509993858

+48509993868

Obesrwuj nas